معرفی آکادمی ایرانسل

آکادمی ایرانسل یکی از زیرمجموعه‌های مهم ایرانسل‌لبز و به بیان دقیق‌تر، مرکز آموزشی این مجموعه است. هدف ما در آکادمی ایرانسل این است که برای توسعه جریان آموزشی مهارت‌محور، توانمندسازی مشتریان، مشارکت در خلق روش‌های نوین آموزش دیجیتال و عرضه عادلانه آموزش به سهم خود گامی موثر برداریم. در این مسیر، ظرفیت‌های زیرساختی موجود در شرکت ایرانسل و منابع انسانی متخصص آن که بیش از یک دهه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول بوده‌اند، سرمایه‌های ارزشمندمان هستند. آموزش‌های ارائه‌شده در آکادمی ایرانسل، در نگاهی کلی، به شرح زیر است:

آموزش‌های تخصصی و نوآورانه برای توانمندسازی منابع انسانی شرکت ایرانسل

 آموزش‌های مهارت‌محور در حوزه‌های تخصصی برای تامين نيازهای علمی نیروهای انسانی در شرکت‌های همکار ایرانسل

آموزش دیجیتال برای مشتریان ایرانسل در گروه‌های تخصصی مدیریت حرفه‌ای و فناوری اطلاعات و ارتباطات

 آموزش استارتاپ‌ها و فرایند شتاب‌دهی و ارائه خدمات منتورینگ

چشم انداز آکادمی ایرانسل در افق برنامه پنج ساله

آکادمی ایرانسل به گونه اي خواهد بود كه :

موثرترين عامل در توسعه آموزش دیجیتال برای توانمندسازی مشتریان، مرجع آموزشي نوآور و مورد استناد و امیدی برای جوانان برای کسب مهارت های نوآورانه

اهداف آکادمی ایرانسل

ارائه آموزش دیجیتال در جهت دسترسی آسان و عادلانه برای مشتریان

ارتقاي سطح دانش مدیریتی و فنی مديران و کارشناسان ایرانسل

پیاده سازی آموزش تخصصی و مهارت محور برای همکاران غیر مستقیم ایرانسل در راستای بهبود خدمات نوین

احراز بالاترين درجه رضايتمندي مشتریان از آموزش هاي حرفه ایی و مهارت محور

  • تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب الله، بالاتر از میدان حسن حسینی، پلاک ۵۶

  • ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۸۷

    ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۸۷

  • برگزاری دوره های آنلاین در وبسایت دانا

    برگزاری دوره های آنلاین در وبسایت دانا

دوره های برگزار شده

دوره مدیریت کسب و کار (Executive Master Of Business Administration)

دکتر سعید خزائی
دکتری آینده نگاری راهبردی دانشگاه سوربن فرانسه و رییس انجمن آینده نگری ایران
دکتر سعید خزائی

وبینار آینده پژوهی و سازمانهای آینده محور

جهان معاصر جولانگاه عدم قطعیت، آشوب و پیچیدگی است . پیشرفت های شتابان فناورانه ، پاندمی ها ، بحران های زیست محیطی ، سیاسی ، امنیتی و اقتصادی این دنیای پرتلاطم را بیش از پیش مخاطره آمیز ساخته است و مدیران کم و بیش توانایی پیش بینی و پیش نگری را از دست داده اند. برنامه ریزی ها ، استراتژی ها و چشم اندازها قربانی این محیط آشوبناک شده اند.

۵ خرداد ماه
ساعت ۱۰ تا ۱۳
آنلاین
دكتر مسعود طالبیان
دكترای مهندسی مالی و تحقیق در عملیات از دانشگاه کلمبیا (نیویورک)
آقای دكتر مسعود طالبیان

مدیریت مالی

هدف از اصول حسابداری آشنایی با اصول حسابداری و تجزیه و تحلیل گزارشات مالی است. شرکت کنندگان در درس علاوه بر توانایی تجزیه و تحلیل و حضور فعال در بازارهای مالی می‌توانند وضعیت مالی شرکت‌ها و مؤسسات را مورد ارزیابی قرار دهند و در اخذ تصمیمات مالی مؤثر در سازمان‌ها، نقش اساسی ایفا کنند. دانش مدیریت مالی بر این فرض قرار دارد كه هدف اصلی و شاخص مدنظر مدیریت حداكثرسازی ثروت صاحبان سهام است. این هدف یا ایده‌آل تنها از طریق مدیریت كارآمد جریان‌های نقدی كوتاه و بلندمدت شركت یا موسسهء اقتصادی میسر است.

۱۹ فروردین
۲۴ ساعت
آنلاین
دکتر سید فرشاد فاطمی
دکتری اقتصاد از دانشگاه کالج لندن
دکتر سید فرشاد فاطمی

اقتصاد برای مدیران

هدف این درس آشنایی با مبانی علم اقتصاد به روش تحلیلی است. علم اقتصاد با مطالعه رفتارها و تصمیمات اقتصادی جامعه، به سئوالات اساسی در مورد چگونگی تخصیص منابع پاسخ می‌دهد. حل چالش بین تقاضاهای نامحدود و کمیابی منابع، مهم‌ترین مسئله اقتصادی جامعه است. اقتصاد توضیح می‌دهد که چگونه منابع کمیاب به کاربردهای مختلف و رقیب تخصیص می‌یابد. اقتصاد، رفتارهای عاملان اقتصادی را در مورد مصرف، تولید، مبادله و به کارگیری کالاها و خدمات بررسی می‌کند. این تعریف، علم اقتصاد را در حوزه علوم انسانی قرار می‌دهد.

۱ بهمن
۲۴ ساعت
آنلاین
دکتر منوچهر نجمی
دکترای مهندسی صنایع از دانشگاه
لیورپول انگلستان
دکتر منوچهر نجمی

مدیریت بازاریابی

هدف از ارائه این درس آشنایی شرکت‌کنندگان در دوره با مفاهیم پایه‌ای مدیریت بازاریابی است. مدیریت بازاریابی شامل شناخت بازار، ایجاد استراتژی و برنامه بازار، ارائه ارزش برای بازار هدف و کسب ارزش از بازار می‌باشد. در این درس با ارائه مثال‌های متنوع از شرکت‌های معتبر، تلاش می‌شود تا مفاهیم درس به طور کاربردی مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. شناخت بازار، تدوین استراتژی و برنامه بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت برند و مدیریت آمیخته بازاریابی محورهای عمده این درس را تشکیل می‌دهند.

۱ بهمن
۲۴ ساعت
آنلاین
دکتر محمدتقی عیسائی
دکتری صنایع از دانشگاه منچستر انگلستان
دکتر محمدتقی عیسائی

تصمیم‌گیری برای مدیران

هدف از این درس آشنایی با شیوه‌های ارتقای کیفیت در تصمیم‌های مدیریتی با استفاده از یک نگرش چند بعدی است.  در ابتدا بر مبنای علوم رفتاری، عوامل موثر بر قضاوت و تصمیم‌گیری مدیران را معرفی نموده و ریشه‌های اتخاذ تصمیم‌های نامناسب حتی توسط مدیران شایسته را با استفاده از تئوری‌های علمی، مثال‌ها و نمونه‌های کاربردی بررسی می‌کند.  کاربرد مفاهیم عقلائی و رفتاری تصمیم گیری در مذاکرات را پوشش می دهد. سپس، ارتقای تصمیم‌گیری مدیران در فرایند حل مسئله در شرایط پایدار، پیچیده و آشوبناک را با معرفی گام به گام مفاهیم و تکنیک‌های موثر، از شناسایی و تشخیص مسئله تا تصمیم‌گیری را تحت پوشش قرار می‌دهد.

۴ دی
۲۴ ساعت
آنلاین

بوت‌کمپ پایتون

پایتون اولین گام برای ورود به دنیای جذاب هوش مصنوعی, یادگیری عمیق و بینایی ماشین است. همچنین از پایتون در تحلیل داده ها, Big Data و توسعه وب استفاده می شود و از طرفی تقریبا در اکثر رشته های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد, کاربرد دارد.

بوت‌کمپ پایتون آکادمی ایرانسل و بامداد, به نحوی طراحی شده است که مخاطبان طی مدت ۶۰ ساعت, پایتون را از صفر تا سطح پیشرفته آموزش می بینند و در ادامه گرایش مورد علاقه خود را با راهنمایی مربیان, از بین دو گزینه (( یادگیری عمیق )) و یا Django انتخاب می کنند.

دوره های جاری

دکتر حامد تاج الدین
در سال ۲۰۱۶ موفق به اخذ مدرک دکترای مدیریت کسب و کار از مدرسه کسب و کار شولیک، دانشگاه یورک، تورنتو، کانادا شدند
دکتر حامد تاج الدین

مدل های کسب و کار دیجیتال

هدف از این درس معرفی انواع مدلهای کسب و کار الکترونیکی است؛ شرایط لازم برای موفقیت در ارائه خدمات به مشتریان، کارآمدسازی زنجیره تامین و اجزاء کار و کسب با استفاده از پلتفرم ها، حفاظت و امنیت اطلاعات، استفاده مناسب از الگوی پرداخت الکترونیکی مورد بررسی قرار می گیرد و کاربرد شبکه های اجتماعی در تعامل با بازار و در تعاملات درون سازمانی پوشش داده می شود.

مرداد ماه
۲۴ ساعت
آنلاین
دکتر شیرین اصلانی
عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف است. ایشان مدرک دکتری خود را در سال ۱۳۹۳ از دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی شریف دریافت کرد.
دکتر شیرین اصلانی

مدیریت داده محور کسب و کار

این درس به روش هایی اشاره دارد که به سازمان ها، اعم از دولتی و خصوصی، کمک می کند با تحلیل داده ها شناخت بهتری از مساله پیدا کرده و تصمیمات خود را بهبود دهند. تمرکز این درس بر به دست آوردن بینش مدیریتی و تصمیم سازی های بهتر جهت رفع مشکلات سازمان با استفاده از داده ها است. در این درس با روش های مقدماتی مدیریت داده محور کسب و کار ومورد کاوی هایی آشنا خواهید شد که این روش ها را با موفقیت پیاده کرده اند. نرم افزار مورد استفاده در این درس Excel خواهد بود و مدرس از تجربیات طولانی مدت خود در صنایع مختلف برای ارائه نمونه های مناسب استفاده خواهد نمود.

۱۴ مرداد ماه
۲۴ ساعت
آنلاین
خانم دکتر عسل آغاز
دکتری مدیریت منابع انسانی از دانشگاه علامه طباطبایی و عضو هیات علمی دانشکده مدیریت دانشگاه صنعتی امیرکبیر.
دکتر عسل آغاز

دوره رفتار و رهبری سازمانی

هدف از ارائه درس رفتار سازمانی،‌ یادگیری چارچوبی علمی و سیستمی برای تحلیل رفتارهای فردی کارکنان و مدیران در سازمان‌ها و یافتن روش‌هایی برای ارتقای اثربخشی رفتارهای فردی و سازمانی در کنار رضایت‌مندی کارکنان از زندگی سازمانی خود است. علم رفتار سازمانی در کنار تجارب عملی مدیران می‌تواند زمینه بهبود رفتارهای سازمانی کارکنان و مدیران را در موضوعاتی مانند مدیریت افکار و هیجانات فردی، مدیریت ارتباطات میان‌فردی، مدیریت تعارضات سازمانی، مدیریت انگیزه‌های کارکنان و غنی‌سازی فرهنگ سازمانی فراهم آورد. در این درس با استفاده از کار تیمی توسط شرکت‌کنندگان در دوره، تلاش می‌شود تا در برخی زمینه‌های کلیدی این حوزه، ارتقای دانش، مهارت و تغییر نگرش‌های لازم به وجود آید.

۱۹ خرداد
۲۴ ساعت
آنلاین
دکتر محمد‌رضا آراستی
بنیانگذاران و اولین رئیس انجمن مدیریت تکنولوژی ایران (IRAMOT) و نیز عضو انجمن بین‌المللی مدیریت تکنولوژی (IAMOT) است.
 محمد‌رضا آراستی

دوره برنامه‌ریزی استراتژیک

در این درس، دانش‌پذیران با مفاهیم پایه استراتژی آشنا می‌شوند. همچنین فرآیند تدوین برنامه استراتژیك در یك بنگاه اقتصادی و اجرای آن در عمل آموزش داده می‌شود. در رابطه با مفاهیم پایه موضوعاتی همچون رقابت‌پذیری، اثر‌بخشی عملیاتی، مدل كسب و كار و استراتژی توضیح داده می‌شود. در ارتباط با فرآیند تدوین و پیاده‌سازی استراتژی، به مباحثی همچون تدوین ماموریت و چشم‌انداز سازمان، ارزیابی محیط بیرونی، تحلیل نقاط قوت و ضعف بنگاه و فرموله كردن استراتژی خواهیم پرداخت. علاوه بر تکنیک‌های شناخته شده فرموله كردن استراتژی، دانش پذیران با تكنیك كارت امتیازی متوازن برای اجرایی كردن استراتژی آشنا خواهند شد.

۲۰ خرداد
۲۴ ساعت
آنلاین
دکتر روانشید
دکترای تخصصی تئوری اطلاات از دانشگاه ارلانگن – نورنبرگ آلمان و استاد مدعو دانشگاه صنعتی شریف
دکتر آزاد روانشید

وبینار رویکرد شبکه به عنوان سرویس: آینده شبکه های مخابراتی

کاربری های نوظهور مانند اینترنت اشیا، خودروهای خودران، شهر هوشمند، سلامت دیجیتال و غیره، همگی از نقطه نظر کیفیت سرویس دارای نیازمندی های متفاوتی از حیث نرخ ارسال داده، تاخیر، قابلیت اعتماد و امنیت می باشند. از این رو، فراهم آوردن یک بستر ارتباطی مناسب جهت برقراری همزمان این سرویس ها، نه تنها مستلزم ایجاد یک شبکه یکپارچه مبتنی بر فناوری 5G است بلکه هم افزایی سایر فناوری های از جمله پردازش داده در لبه شبکه و هوش مصنوعی را نیز ضروری می نماید.

۹ و ۱۱ خرداد
ساعت ۱۶ تا ۱۸
آنلاین
دکتر مهدی معین
مشاور و مربی مدیریت پروژه و تحلیل کسب و کار دارای گواهی‌های حرفه‌ای PMP, PMI-PBA, PSM I
دکتر مهدی معین

دوره آموزش استاندارد PMBOK وآمادگی آزمون PMP

در دوره آمادگی آزمون PMP مفاهیم اصلی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK 6th Edition که منبع اصلی آزمون PMP هست را مطالعه خواهید کرد. به منظور آمادگی آزمون PMP با انواع سوالات، محیط تحت وب آزمون شبیه‌ساز آزمون ( PMP)، نحوه تکمیل اپلیکیشن، نحوه ثبت نام در آزمون PMP و پرداخت هزینه آزمون، محل‌های برگزاری آزمون PMP، نحوه برگزاری و تمامی مسائل مرتبط با این آزمون بین‌المللی آشنا خواهید شد.

۱۸ فروردین ۱۴۰۰
۱۰۲ ساعت
آنلاین

دوره های پیش رو

میر محمد احمدپور حسین زاده
مربی و رهبر تیم های برنامه نویسی
میر محمد احمدپور حسین زاده

دوره آموزشی پایتون مقدماتی ویژه نوجوانان

دوره آموزشی برنامه نویسی نوجوانان توسط آکادمی ایرانسل و بامداد طراحی و به صورت آنلاین برگزار می‌شه و بر اساس دانش ریاضی و میزان یادگیری نوجوانان ۱۵ تا ۱۹ ساله پیش‌بینی شده است.

با یه بررسی ساده می‌تونید به این نتیجه برسید که موفق‌ترین برنامه‌نویس‌ها، اونهایی هستند که از نوجوانی یادگیری برنامه‌نویسی رو شروع کردند! می‌تونیم چندین برنامه‌نویس زبده، از صاحب اختراع بگیر تا صاحب ایده و شرکتهای استارتاپی موفق اسم ببریم که از نوجوانی شروع کردن. بنابراین اگه نوجوان هستید، این صفحه شاید نقطه شروع یه دوران جدید توی زندگی‌تون باشه!

۳۱ شهریورماه
۳۰ ساعت
آنلاین
دکتر سعید خزائی
دکتری آینده نگاری راهبردی دانشگاه سوربن فرانسه و رییس انجمن آینده نگری ایران
دکتر سعید خزائی

سازمانهای آینده و مهارت های حل مسئله

سازمانها باید آماده باشند تا با ترک تمام داشته های خود به جای سخت ترکارکردن، زیرکانه ومتفاوت تر کار کنند. افزایش سرعت تغییر و شتاب گیری تحولات موجبات آن را فراهم ساخته است که بسیاری از پارادایم ها، پندارها و روش شناسی های سنتی در سراشیب زوال و تردید قرارگیرند. دیگر نمی توان مسایل و موضوعات نوپدید را با روشهای سنتی گذشته حل کرد، زیرا سازمان ها در درک و فهم موضوعاتی که از آن تجربه ای ندارند، عاجز هستند.

تیر ماه
۲۰ ساعت
آنلاین
دکتر محمدمهدی قائمی­ نیا
فارغ التحصیل مقاطع دکتری و پسادکتری در زمینۀ سیاستگذاری تکنولوژی و نوآوری از دانشگاه صنعتی Delft هلند
دکتر محمدمهدی قائمی­نیا

مهارت های کاربردی آینده پژوهی در نوآوری

آینده پژوهی به عنوان یکی از مفاهیم و ابزارهای مهم، زمینه ای است که امروزه مورد توجه فعالان صنایع پیشرو در عرصۀ فناوری قرار گرفته و و در بسیاری از نقاط جهان، به ویژه مناطق فعال پیشران فناوری همچون «دره سیلیکون»، تدریس و آموخته می شود. لیکن، رویکرد غالب موجود کشور ما به این زمینۀ مهم کاربردی در صنعت، رویکردی ست که نوعاً از خاستگاه های فلسفی، جامعه شناختی یا روانشناختی برخوردار بوده و با تمرکز بر جنبه های ماهیت شناختی این زمینۀ فناورانه و به رغم برخورداری از ارزش علمی و پژوهشی، راه چندان مفید و موثری را به عرصۀ کاربرد در صنعت و پی ریزی مسیرهای بدیع نوآورانه نمی گشاید.

به زودی
۲۴ ساعت
حضوری
آراز ساعی ارسی و آیدین ضیاپور
مربی و مشاور مدیریت محصول و نوآوری سازمانی
مالک محصول حرفه­ای اسکرام – سطح مبانی

مالک محصول حرفه­ ای اسکرام – سطح مبانی

در این دوره به طور ویژه تمرکز بر مهارت هایی است که یک مالک محصول باید داشته باشد تا بتواند به همراه تیم ارزشی خلق کند که پاسخگوی نیاز بازار، مشتری و کاربر نهایی است. بسیاری از پروژه های نرم افزاری به تولید محصولی منتهی می شود که ارزش مورد نظر مشتریان و کاربران را ارائه نمی دهند. در نتیجه محصولاتی تولید می شوند که کسی تمایل به استفاده از آن ها را ندارد و پاسخگوی نیاز و خواسته آن ها نیست.

به زودی
۱۲ ساعت
آنلاین
دکتر روانشید
دکترای تخصصی تئوری اطلاات از دانشگاه ارلانگن – نورنبرگ آلمان و استاد مدعو دانشگاه صنعتی شریف
دکتر آزاد روانشید

NaaS: The future of Telecom Networks

امروزه شبکه های موبایل در آستانه یک عصر نوین قرار گرفته اند که در آن پیشرفت فناوری ها در حوزه­ 5G درکنار سایر حوزه ها مانند پردازش داده در لبه شبکه، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین زمینه ساز یک تحول شگرف در ایجاد کاربری های جدید مبتنی بر شبکه موبایل گردیده است. کاربری های نوظهور مانند اینترنت اشیا، خودروهای خودران، شهر هوشمند، سلامت دیجیتال و غیره، همگی از نقطه نظر کیفیت سرویس دارای نیازمندی های متفاوتی از حیث نرخ ارسال داده، تاخیر، قابلیت اعتماد و امنیت می باشند.

۲ و ۴ خرداد
ساعت ۱۵ تا ۱۷
آنلاین
دکتر روانشید
دکترای تخصصی تئوری اطلاات از دانشگاه ارلانگن – نورنبرگ آلمان و استاد مدعو دانشگاه صنعتی شریف
دکتر روانشید

مبانی شبکه های نرم افزار – محور (SDN)

در این دوره اصول و مبانی شبکه های نرم افزار – محور به عنوان یک رویکرد نوین در تحقق شبکه های برنامه پذیر بصورت جامع مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت، مولفه های اصلی آن از منظر معماری شبکه معرفی گردیده و نهایتا زمینه آشنایی با چگونگی پیاده سازی این شبکه ها فراهم می گردد.

به زودی
۳۰ ساعت
آنلاین
دکتر روانشید
دکترای تخصصی تئوری اطلاات از دانشگاه ارلانگن – نورنبرگ آلمان و استاد مدعو دانشگاه صنعتی شریف
دکتر روانشید

مبانی رایانش ابری در شبکه موبایل

در این دوره اصول و مبانی رایانش ابری با تمرکز بر کارکردهای آن در شبکه موبایل و خصوصا هسته این شبکه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و شرکت کنندگان با فناوری ها و مفاهیم جدید در این حوزه از جمله الگو ابر – محور (Cloud-native) آشنا خواهند گردید.

به زودی
۳۰ ساعت
آنلاین
دکتر روانشید
دکترای تخصصی تئوری اطلاات از دانشگاه ارلانگن – نورنبرگ آلمان و استاد مدعو دانشگاه صنعتی شریف
دکتر روانشید

آشنایی با معماری شبکه های موبایل نسل پنجم

هدف از این دوره آشنایی اصولی با نسل پنجم شبکه موبایل خصوصا از دیدگاه معماری این شبکه می باشد. در این دوره با مرور اجمالی مسیر تحول شبکه موبایل در گذار از نسل چهارم به نسل پنجم، فناوری های کلیدی که در ظهور و توسعه 5G نقش کلیدی ایفا می کنند را معرفی نموده و در ادامه جزییات فنی هر بخش از این شبکه را بررسی می نماییم.

به زودی
۳۰ ساعت
آنلاین