بوت‌کمپ برنامه‌نویسی پایتون (مقدماتی تا پیشرفته)

بر اساس داده‌های سایتIndeed، تعداد ۱۳۴۱۹ شرکت در دنیا متقاضی استخدام توسعه‌دهنده یادگیری ماشین با پایتون هستند!

پس از تکمیل بوت‌کمپ و شرکت در آموزش‌های تکمیلی تخصصی، آماده ورود به این شرکت‌ها خواهید شد. گام اول، یادگیری زبان پایتون تا سطح پیشرفته است و در گام بعد، در بوت‌کمپ تکمیلی، در یکی از دو رشته «کاربرد پایتون در توسعه برنامه‌های کاربردی» و یا «کاربرد پایتون در حوزه یادگیری عمیق با گرایش بینایی ماشین» دانسته‌های خود را تکمیل خواهید کرد.

از آنجا که این بوت‌کمپ با همکاری مشترک «آکادمی ایرانسل» و «دانش و فناوری بامداد» برگزار می‌شود، شرکت ایرانسل (ایرانسل‌لبز) و شرکت‌های همکار به عنوان یکی از مقاصد احتمالی برای دانش‌آموختگان این بوت‌کمپ در نظر گرفته می‌شود.

برگزاری به شیوه حضوری و آنلاین

این بوت‌کمپ برای علاقمندان به آموزش حضوری در محل آکادمی ایرانسل و همچنین برای علاقمندان آموزش آنلاین و یا ساکن در سایر شهرها به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

مربی‌گری مربیان فعال و مجرب

در این بوت‌کمپ، از همکاری مربیانی بهره می‌بریم که برنامه‌نویسان ارشد فعال هستند و مخاطبان جدی و متعهد را تا رسیدن به سطحی که بتوانند وارد حوزه‌های تخصصی‌تر شوند، همراهی می‌کنند.

چالش، چالش، چالش!

هرچقدر با چالش‌های بیشتری مواجه شوید، بیشتر یاد می‌گیرید و در محیط‌های کاری، راحت‌تر می‌توانید در تیم‌های نرم‌افزاری مشغول به کار شوید. هدف این بوت‌کمپ، رسیدن شما به این مرحله است.

کوچینگ اشتغال و بازار کار

در طول دوره، بوت‌کمپرها توسط مربیانی که تمام‌مدت در کلاس حضور دارند، در مورد اشتغال، دریافت پروژه، عقد قرارداد و مهارت‌های فردی مثل رزومه‌نویسی، حضور در جلسات مصاحبه و … راهنمایی می‌شوند.

نکاتی در رابطه با برگزاری بوت کمپ به هر دو شیوه حضوری و آنلاین

در نظر داشتیم که بوت‌کمپ پایتون را به منحصراً به صورت حضوری برگزار کنیم، اما با توجه به استقبال و درخواست های متعدد مخاطبین ساکن در سایر شهرها، تصمیم گرفتیم که این بوت کمپ را به صورت آنلاین نیز برگزار نماییم. طبعاً با تلاش مدرسان در استفاده کامل از امکانات تعاملی سامانه آنلاین و دعوت از شرکت کنندگان به مشارکت و تعامل حداکثری، به اثربخشی آموزشی حداکثری در کلاس های آنلاین، به موازات بوت‌کمپ حضوری خواهیم رسید.

عنوان نحوه برگزاری طول دوره(ساعت) شروع پایان روز برگزاری ساعت میزان سرمایه گذاری (تومان) وضعیت برگزاری
پایتون عمومی تا پیشرفته آنلاین ۶۰ ۰۰/۱۰/۱۸ ۰۰/۱۲/۰۲ شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ ۲,۴۰۰,۰۰۰ در حال ثبت نام
پایتون عمومی تا پیشرفته حضوری ۶۰ ۰۰/۱۰/۱۸ ۰۰/۱۲/۰۲ شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ ۲,۴۰۰,۰۰۰ در حال ثبت نام
پایتون عمومی تا پیشرفته آنلاین ۶۰ ۰۰/۱۰/۳۰ ۰۰/۱۲/۱۵ یک شنبه، سه شنبه، پنج شنبه ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ ۲,۴۰۰,۰۰۰ در حال ثبت نام
پایتون عمومی تا پیشرفته حضوری ۶۰ ۰۰/۱۰/۳۰ ۰۰/۱۲/۱۵ یک شنبه، سه شنبه، پنج شنبه ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰ ۲,۴۰۰,۰۰۰ در حال ثبت نام

مزیت یادگیری پایتون و حضور در این بوت‌کمپ چیست؟

پایتون، اولین گام برای ورود به دنیای جذاب هوش مصنوعی، یادگیری عمیق و بینایی ماشین است. همچنین از پایتون در تحلیل داده‌ها، Big Data و توسعه وب استفاده می‌شود و از طرفی، تقریبا در اکثر رشته‌های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد، کاربرد دارد.

بوت‌کمپ پایتون آکادمی ایرانسل و بامداد، به نحوی طراحی شده است که مخاطبان طی مدت ۶۰ ساعت، پایتون را از صفر تا سطح پیشرفته آموزش می‌بینند و در ادامه گرایش مورد علاقه خود را با راهنمایی مربیان، از بین دو گزینه «یادگیری عمیق» و یا Django انتخاب می‌کنند.

با توجه به اهمیت روزافزون «هوش مصنوعی» در صنعت نرم‌افزار، رشته تحصیلی یادگیری عمیق در کنار رشته‌های علوم و مهندسی کامپیوتر در چندین دانشگاه معتبر آمریکایی و کانادایی ایجاد شده است و شرکت‌های مختلف دنیا با پی‌بردن به اهمیت هوش مصنوعی به‌عنوان ابزاری برای ارتقا و باقی‌ماندن شرکت‌ها در عرصه رقابت، به دنبال جذب متخصصین این حوزه هستند.

طبق اعلام وب‌سایت Indeed که یکی از معتبرترین وب‌سایت‌های کاریابی جهان به شمار می‌رود، شرکت‌هایی مثل Apple، Amazon، Microsoft، Dell Technologies، Facebook، Capital One US، Splunk،Cisco Systems ، Goldman Sachs، Oracle، Vmware، IBM، Google و …  در حال جذب مهندسین یادگیری ماشین هستند! در عرصه داخلی هم بازار کار جدی و وسیعی برای پایتون و یادگیری عمیق شکل گرفته و این حوزه روزبه‌روز در حال گسترش است.

بوت‌کمپ برنامه‌نویسی چه تفاوتی با کلاس برنامه‌نویسی دارد؟

بوت‌کمپ، شما را برای ورود به بازار کار برنامه‌نویسی آماده می‌کند! تفاوت بوت‌کمپ با کلاس آموزش برنامه‌نویسی همین است! تدریس در بوت‌کمپ با رویکرد ورود به بازار کار انجام می‌شود و علاوه بر گستردگی سرفصل‌ها، مهارت‌هایی مثل کار تیمی، حل مساله، رزومه‌نویسی، ارتباط موثر و شرکت در جلسه‌های مصاحبه، آموزش داده می‌شود.

برنامه‌نویسی یک کار گروهی است و برای اینکه با نیازهای واقعی محیط کار آشنا شوید، بهتر است با هم‌دوره‌ای‌های خود به صورت تیمی روی پروژه‌ها کار کنید. بوت‌ کمپ‌های حضوری و آنلاین مشترک آکادمی ایرانسل و بامداد با این رویکرد برگزار می شود و قصد دارد شما را برای حضور در تیم‌های نرم‌افزاری معمول در شرکت‌ها آماده کند.

سوالات متداول

 • شرایط ثبت‌نام، مدت و هزینه شرکت در بوت‌کمپ پایتون به چه صورت است؟

  گام اول برای شرکت در این بوت‌کمپ، شرکت در یک مصاحبه آنلاین با هدف اطمینان از وجود حداقل شرایط لازم برای ورود به دوره است! اگر در این مصاحبه پذیرفته شوید، می‌توانید در بوت‌کمپ حضوری پایتون ثبت‌نام کنید.

  مدت برگزاری بوت‌کمپ ۶۰ ساعت خواهد بود و هزینه شرکت در آن ۲۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال است.

 • محل برگزاری بوت‌کمپ کجاست؟

  بوت‌کمپ حضوری در آکادمی ایرانسل واقع در ایستگاه نوآوری شریف برگزار می‌شود. از جذابیت‌های ویژه این بوت‌کمپ، می‌توان به مدرن و مجهز بودن محل برگزاری آن یعنی آکادمی ایرانسل اشاره کرد.

  بوت‌کمپ آنلاین نیز در سامانه یادگیری الکترونیکی دانش و فناوری بامداد برگزار می‌شود.

 • برای شرکت در این بوت‌کمپ، چقدر باید سرمایه‌گذاری کنم؟

  حضور شما در بوت‌کمپ، یک قرارداد برد- برد است. برای شرکت در مصاحبه و دریافت مشاوره از کارشناسان ما، هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید و در صورتی که در مصاحبه استعدادسنجی پذیرفته شوید، برای کل دوره مبلغ ۲۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال را به صورت آنلاین پرداخت می‌نمایید.

  اگر مایل به پرداخت هزینه بوت‌کمپ به صورت تدریجی هستید، موضوع را با کارشناسان ما مطرح کنید تا شما را راهنمایی کنند.

 • ادامه مسیر یادگیری، پس از پایان این بوت‌کمپ چه خواهد بود؟

  اجازه دهید یک راز بزرگ را با شما در میان بگذاریم! این یک دروغ بزرگ است اگر کسی ادعا کند با یک بوت‌کمپ ۶۰ ساعتی، از شما یک برنامه‌نویس کامل تمام‌عیار ساخته خواهد شد؛ شما در پایان این دوره یک توسعه‌دهنده پایتون در سطح جونیور خواهید بود که بسیاری از شرکت‌ها در جستجوی استخدام این دست افراد هستند.

  هدف ما این است که به شما یاد بدهیم، چگونه نیازهای یادگیری خود را به عنوان یک برنامه‌نویس برآورده کنید. به عبارتی می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه یاد بگیرید.

  شما در پایان این بوت‌کمپ یک برنامه‌نویس پایتون خواهید بود که می‌توانید یکی از دو شاخه تخصصی خود را با توجه به علایق‌تان انتخاب کنید:

  • دوره Django : توسعه‌دهنده نرم‌افزارهای تحت‌وب با پایتون
  • دوره یادگیری عمیق با رویکرد بینایی ماشین

  فعلا تمام تمرکز خود را روی حضور مسئولانه در بوت‌کمپ پایتون بگذارید. به زودی اطلاعات بیشتری راجع به Django و یادگیری ماشین در سایت آکادمی ایرانسل و بامداد ارائه خواهیم کرد.

بوت‌کمپ پایتون برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که علاقه‌مند به شغل برنامه‌نویسی، زبان‌ها و تکنولوژی‌های مدرن هستند و تمایل دارند پس از گذراندن آموزش‌های تکمیلی، به‌عنوان توسعه‌دهنده برنامه‌های کاربردی تحت‌وب (Web Application Developer)، کارشناس یادگیری عمیق (Deep Learning) و یا متخصص علم داده (Data Science) فعالیت کنند!

افرادی که وقت و انگیزه زیادی برای یادگیری حرفه‌ای در قالب کار تیمی، حل تمرین و انجام دادن پروژه، داخل یا خارج از محیط بوت‌کمپ دارند!

افرادی که می‌خواهند وارد حوزه‌ «هوش مصنوعی» شوند و به دنبال یادگیری درست و اصولی هستند!

بوت‌کمپ پایتون برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که فکر می‌کنند بدون تلاش، تمرین، کار تیمی و حل چالش می‌شود برنامه‌نویس حرفه‌ای شد!

افرادی که وقت یا انگیزه زیادی برای تمرین کردن و انجام پروژه، داخل یا خارج از محیط بوت‌کمپ ندارند!

افرادی که برای شرکت در ۸ الی ۱۲ ساعت کلاس هفتگی و به همین مدت تمرین و تلاش در منزل، فرصت و وقت کافی ندارند.

اعضای هیئت علمی و اساتید بوت‌کمپ‌های برنامه‌نویسی

تلاش کرده‌ایم مدرس هر بوت‌کمپ را از بین اساتیدی انتخاب کنیم که در فضای عملیاتی صنعت نرم‌افزار کشور فعال هستند.

نیما سروش

 • طراح نرم‌افزار

 • رهبر تیم‌های برنامه‌نویسی سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ

 • برنامه‌نویس سنیور (ارشد) Backend با بیش از ۱۶ سال سابقه فعالیت متمرکز

میر محمد احمدپور حسین زاده

 • مربی و رهبر تیم‌های برنامه‌نویسی

 • متخصص در حوزه یادگیری عمیق و بینایی ماشین

 • سابقه‌ ۴ سال برنامه‌نویسی پایتون و ۱۸ سال تدریس و مربی‌گری

مهندس مهدی بهاري

 • مدیر توسعه وب

 • متخصص توسعه نرم افزار ها بر پایه کلود در لایه های IaaS ,PaaS

 • بیش از یک دهه فعالیت با بیش از ۵ فریمورک مطرح در زبان های مختلف

از کجا باید شروع کنم؟

از طریق لینک زیر، فرم تقاضا را پر کنید تا برای هماهنگی شرکت در مصاحبه آنلاین ورودی، با شما تماس بگیریم.

همچنین اگه سوال یا ابهامی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید:

شماره تماس: ۰۲۱۶۵۰۱۳۱۸۷

ایمیل: iacademy@mtnirancell.ir

به‌جز روزهای تعطیل، هر روز از ساعت ۸ تا ۱۹ پاسخگوی شما خواهیم بود.