طبق آخرین گزارش سایت ایران تلنت، ۸۰ درصد متخصصین مارکتینگ در سه هفته اول جستجو شغل مورد نظر خود را پیدا کردند.

بوت کمپ بازاریابی دیجیتال آکادمی ایرانسل یک تجربه یادگیری فشرده و مبتنی بر پروژه است که برای آماده سازی شما برای یک حرفه جدید در بازاریابی طراحی شده است. و شما این شانس را خواهید داشت مستقیما با متخصصین بزرگترین اپراتور دیجیتال کشور کار کنید.

در پایان هر ماژول، شما مهارت های جدیدی را برای تکمیل یک پروژه در دنیای واقعی و همچنین دانش عمیقی از همه جنبه های بازاریابی دیجیتال، کسب خواهید کرد.

تاریخ شروع دوره
تاریخ پایان دوره
مهلت پذیرش
۲۹ مهر
۱۳ آبان
تا ۲۸ مهر-مدت ۴۰ ساعت
سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

رضا موحدی

منتور بوت کمپ

  • ویژگی‌های بوت‌کمپ
  • برنامه پیشرفت شغلی
  • سرفصل‌ها
  • تفاوت بوت‌کمپ با دوره دیجیتال مارکتینگ
  • شرایط ثبت‌نام، مدت و هزینه شرکت در بوت‌کمپ
  • فرایند درخواست
  • محل برگزاری بوت‌کمپ
  • از کجا شروع کنم

لزوم ورود کسب‌وکارها به فضای دیجیتال و تقویت فعالیت‌های استارتاپ‌ها در این محیط بیش از پیش برای همگان روشن شده است. از سوی دیگر با رشد این حوزه، نیاز بازار و فرصت اشتغال رو به افزایش است. توانمندسازی افراد یکی از مهم‌ترین اقدامات لازم در این زمینه به‌عنوان مسئولیت اجتماعی ما به شمار می‌رود.

با افزایش درخواست جذب متخصص دیجیتال مارکتینگ در مجموعه‌های همکار و همچنین اکوسیستم استارتاپی ایران، آکادمی ایرانسل بوت‌کمپ تخصصی ۴۰ ساعته برای بازاریابی دیجیتال تدوین کرده است.

شما برای رشد در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید تا اطلاعات لازم را به صورت کاملا کاربردی و حرفه‌ای بیاموزید. دوره جامع دیجیتال مارکتینگ دقیقا با همین هدف طراحی شده است و در این دوره کامل‌ترین سرفصل‌های آموزشی در ایران زیر نظر خبره‌ترین اساتید این حوزه آموزش داده می‌شود.

برنامه پیشرفت شغلی

تیم آکادمی ایرانسل با استفاده از استخدام‌کنندگان فنی، مدرسان و کوچ‌های حرفه‌ای، یک برنامه پیشرفت شغلی در سطحی فراتر از کلاس درس تدوین کرده است تا ضمن بهره‌مندی از  تجربه یادگیری لذت‌بخش، چارچوبی برای موفقیت شما عزیزان فراهم گردد.  در طول دوره و بعد از اتمام بوت‌کمپ، این شانس را خواهید داشت که با متخصصان صنعت ارتباط برقرار کنید، برای جستجوی شغلی خود آماده شوید و توانمندی‌های خود را به متقاضیان نیروی متخصص نشان دهید.

سرفصل‌ها

استراتژی بازاریابی دیجیتال

آشنایی با رسانه های بازاریابی دیجیتال
تحلیل موقعیت در فضای دیجیتال و تعریف اهداف
رویکردهای نگارش استراتژی بازاریابی دیجیتال
تاکتیک های بازاریابی دیجیتال
تنظیم شاخص های عملکردی
رویکردهای برنامه ریزی بودجه
پیام سازی استراتژیک

مدیریت و تولید محتوای شبکه های اجتماعی

برندسازی در شبکه‌های اجتماعی
تعیین اهداف در شبکه‌های اجتماعی
برندسازی شخص و بیزینس‌ها در شبکه‌های اجتماعی
نکات و تکینیک‌های استفاده موثر از شبکه‌های اجتماعی
استراتژی محتوا
آموزش تولید محتوای ارزشمند و خلاق در شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات دیجیتال

مقدمات تبلیغات دیجیتال
بررسی پلتفرم های تبلیغاتی دیجیتال شامل پلتفرم های تبلیغات دیجیتال داخلی
ورک شاپ اجرای عملیاتی کمپین های تبلیغاتی دیجیتال
تحلیل نتایج به دست آمده از کمپین های تبلیغاتی
بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی و تعریف اقدامات اصلاحی

تحلیل اطلاعات آماری

شاخص های آماری و نحوه استفاده از علم آمار در بازاریابی
حوزه های اصلی پردازش اطلاعات در بازاریابی
شیوه های گردآوری اطلاعات آماری
بررسی ابزارهای گوگل آنالیتیک و دیتا استودیو و گوگل شیت

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ چه تفاوتی با دوره دیجیتال مارکتینگ دارد؟

بوت‌کمپ، شما را برای ورود به بازار کار  آماده می‌کند! تفاوت بوت‌کمپ با دوره آموزشی همین است! تدریس در بوت‌کمپ با رویکرد ورود به بازار کار انجام می‌شود و علاوه بر گستردگی سرفصل‌ها، مهارت‌هایی مثل کار تیمی، حل مساله، رزومه‌نویسی، ارتباط موثر و شرکت در جلسه‌های مصاحبه، آموزش داده می‌شود.

دیجیتال مارکتینگ یک کار گروهی است و برای اینکه با نیازهای واقعی محیط کار آشنا شوید، بهتر است با هم‌دوره‌ای‌های خود به صورت تیمی روی پروژه‌ها کار کنید. بوت‌کمپ آکادمی ایرانسل با این رویکرد برگزار می‌شود و قصد دارد شما را برای حضور در تیم‌های بازاریابی معمول در شرکت‌ها آماده کند.

شرایط ثبت‌نام، مدت و هزینه شرکت در بوت‌کمپ دیجیتال مارکتینگ به چه صورت است؟

گام اول برای شرکت در این بوت‌کمپ، تکمیل فرم مصاحبه اولیه با هدف اطمینان از وجود حداقل شرایط لازم برای ورود به بوت‌کمپ می‌باشد. در صورت تایید صلاحیت شما توسط ارزیابان، می‌توانید در بوت‌کمپ حضوری دیجیتال مارکتینگ ثبت‌نام کنید.

مدت برگزاری بوت‌کمپ ۴۰ ساعت است و در روزهای پنج شنبه و جمعه از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ تا  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ در پنج جلسه ۸ ساعته از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر به همراه پذیرایی برگزار می‌شود. هزینه ثبت‌نام در دوره ۲،۸۰۰،۰۰۰تومان است.

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

فرایند درخواست:

طراحی بوت‌کمپ به گونه‌ای است که یادگیری، چالش برانگیز و فشرده می‌باشد. برای اطمینان از موفقیت همه شرکت‌کننده‌ها، تیم ما  فقط افراد متعهد را انتخاب می‌کند تا بدین‌ترتیب، پیشرفتی درخشان در محیط یادگیری سریع و شتابان محقق گردد. برای شرکت در بوت‌کمپ، مراحل زیر را انجام دهید. لطفا توجه کنید فرایند درخواست به طور متوسط یک تا دو هفته طول می‌کشد.

 

محل برگزاری بوت‌کمپ کجاست؟

این بوت‌کمپ در مرکز نوآوری و آکادمی ایرانسل واقع در ایستگاه نوآوری شریف برگزار می‌شود. از جذابیت‌های ویژه این بوت‌کمپ می‌توان به مدرن و مجهز بودن محل برگزاری آن یعنی آکادمی ایرانسل اشاره کرد.

از کجا شروع کنم؟

از طریق لینک زیر، فرم درخواست اولیه را تکمیل نمایید تا هماهنگی جهت ثبت‌نام نهایی صورت پذیرد.

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید